www.cvonline.hu

Műszaki ajánlatkészítő

  • A hirdetés tegnap lejárt

A VTS Hungary kft.

pozícióra keresi új csapattagját!

A VTS Group a világ egyik legnagyobb szellőzés- és hűtéstechnikával foglalkozó vállalata.
Magyarországi irodánkba, budapesti (Zugló) munkavégzéssel kollégát keresünk csapatunkba.
Várunk minden jelentkezőt, aki szeretne egy vidám, dinamikus kollektíva részese lenni!

Feladatok:

  • lég-és hűtéstechnikai berendezések műszaki kiválasztása megadott paraméterek alapján
  • műszaki és kereskedelmi ajánlatok elkészítése, módosítása ügyféligény alapján
  • kapcsolattartás az üzleti partnerekkel és a gyárakkal
  • műszaki támogatás, adatszolgáltatás nyújtása a partnerek és értékesítési osztály felé

Jelentkezési feltételek:

  • épületgépészeti területen szerzett tapasztalat
  • épületgépészeti alapismeret (légtechnika, hűtéstechnika)
  • társalgási szintű angol nyelvismeret (teszteljük)
  • Excel felhasználói szintű ismerete

Leendő kollégánk az alábbi tulajdonságokkal rendelkezik:

  • precíz és szorgalmas a munkavégzése
  • elsősorban analitikus gondolkodású
  • képes nagy leterheltség alatt is dolgozni
  • szervezőkészsége és időbeosztása kiváló
  • gyorsan és hatékonyan oldja meg a váratlanul felbukkanó problémákat
  • nagyfokú önállósága van a munkavégzésben

Amit kínálunk:

  • kihívásokkal teli munkakör
  • családias és fiatalos munkakörnyezet
  • versenyképes fizetés
  • azonnali kezdési lehetőség

Magyar nyelvű jelentkezési anyagát az alábbi e-mailcímre küldje el bruttó fizetési igényének feltüntetésével!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő