www.cvonline.hu
Műszaki ajánlatkészítő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.20.
Jelentkezési határidő: 2016.09.26.
Hirdetés azonosító: 1077856
lejárt

Finn-magyar nemzetközi partnercégünk megbízásából, kecskeméti irodájukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Javításokra, utólagos kiegészítésekre, tartalék alkatrészekre ajánlatok készítése, értékesítése email-en, telefonon
  • Egyeztetés a megrendelőkkel az ajánlatokkal kapcsolatban
  • Alkatrész rendelés
  • A megrendeléstől a kiszállításig a folyamat követése
  • A szerviztechnikusok műszaki támogatása
  • Jelentéskészítés

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Értékesítési ismeretek
  • Műszaki tapasztalat, szemlélet
  • Angol nyelvtudás
  • MS Office ismerete, alkalmazása
  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • Határozott személyiség, lendületes munkavégzés
  • Részletekre való odafigyelés, határidők betartása
  • Csapatmunkára való képesség

Amit nyújtunk:

  • Stabil, megbízható vállalat
  • Egyéni fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő juttatási csomag

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.