www.cvonline.hu

Műszaki ágazatvezető

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 1083336

Létesítményüzemeltetéssel foglalkozó győri Partnerünk számára keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Karbantartások tervezése és végrehajtatása
  • Hibaelhárítási munkák irányítása
  • Kiadott feladatok elvégzésének és eredményességének felügyelete
  • Műszaki személyzet számának megtervezése és teljesítményük értékelése
  • Beszállítókkal történő kapcsolattartás
  • Költségek optimalizálására vonatkozó intézkedések bevezetése
  • Anyag- és alkatrészraktár fenntartása, felügyelete
  • Eszközállomány tervezése, felügyelete, nyilvántartása

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész vagy villamosmérnök, épületgépész mérnök)
  • 3-5 éves mérnöki tapasztalat vagy épületüzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás elengedhetetlen a munkavégzéshez
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság, terhelhetőség
  • Szolgáltatás- és ügyfél-orientált látásmód
  • Kiemelkedő problémakezelési képességek
  • Magas stressz tűrő képesség

Juttatások:
  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatás
  • Utazási hozzájárulás

Nyelv:
  • Német

Egyéb kapcsolati információk:
  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el önéletrajzát a bérigény feltüntetésével.

Munkavégzés helye:
  • Győr