www.cvonline.hu

Műszaki adminisztrátor

  • A hirdetés 1278 napja lejárt

Feladatok:

  • Új alkatrészek életrajzának elkészítése, aktualizálása a vállalatirányítási rendszerben,
  • Termékmappák elkészítése és aktualizálása,
  • Aktaátvételek szervezése, összefogása, az akták kezelése,
  • Munkautasítások elkészítése, kiadása, aktualizálása,
  • A munkautasítások ellenőrzése az első gyártáskor a gyártás helyszínén,
  • A termeléshez szükséges dokumentációk készítése, rendszerezése,
  • Adatbankok kezelése.

Elvárás

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Német nyelvtudás szóban és írásban
  • Kezdeményezőkészség, nagyfokú önállóság,
    Együttműködési képesség
  • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat

Értékelt kvalitások

  • Felsőfokú végzettség
  • Autóipar területén szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk

  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Továbbképzési lehetőség