www.cvonline.hu

Műszaki adminisztrátor, recepciós

  • A hirdetés 935 napja lejárt

Vállalkozásunk budapesti, pest megyei munkahelyre

munkakörbe munkatársat keres
(Teljes munkaidőben, számítógépes ismerettel, középfokú végzettséggel)

Legfőbb feladatai:

  • beérkező telefonhívások fogadása, kapcsolása, vendégfogadás, faxgép, üzenetrögzítő kezelése
  • bejövő és kimenő iratok, dokumentáció kezelése a vonatkozó minőségirányítási kézikönyv fejezetben meghatározott módon
  • dokumentumok, iratok archiválása
  • irattár kezelése
  • postázási ügyek kezelése
  • papír és irodaszer igényeinek összegyűjtése, megrendelése, a beérkező áru ellenőrzése, szétosztása
  • recepciósi feladatok ellátása, ügyfelek fogadása, kapcsolattartás
  • a titkársági feladatok irányítása, szervezése, végzése
  • munkalapok feldolgozása munkaköri leírás szerint
  • munkalapok szkennelése, rögzítése
  • feldolgozott anyag árainak ellenőrzése

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • min. három év vállalkozásnál szerzett szakmai tapasztalat,
  • Office programok ismerete,
  • önálló rugalmas munkavégzés,
  • összefüggésekben való gondolkodás,
  • jó kommunikációs készség,
  • kiváló probléma megoldás,
  • türelem, empátia
  • terhelhetőség

Előny:

  • műszaki végzettség

Fényképes, bérigényt is tartalmazó önéletrajzokat a megadott e-mail címre várjuk, "Műszaki adminisztrátor" pályázat megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő