www.cvonline.hu

Műszaki adminisztrátor gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 679334

Magyar tulajdonú fémipari gyártással foglalkozó partnerünk számára keresünk irodai műszaki adminisztrációs feladatokra munkatársat.

Feladatok:
  • Számítógépes műszaki tervek áttekintése,
  • Tervek módosítása a megadott instrukciók alapján,
  • Műszaki dokumentumok előkészítése,
  • Adatok rögzítése, feldolgozása, rendszerezése,
  • Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése.
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Solid Edge tervező program magabiztos ismerete,
  • Erős Excel ismeret,
  • Heti legalább 3-4 napon napi 4-6 óra munkavégzés vállalása.
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
Egyéb:
  • Pályakezdők és végzős műszaki felsőfokú tanulmányokat folytató hallgatók jelentkezését is várjuk, akik a feladatok ellátásához szükséges szabadidővel rendelkeznek.
Kapcsolat:
Jelentkezését, önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk: E-mail cím megjelenítése
Kérjük, tüntesse fel az e-mailben: Műszaki adminisztrátor gyakornok