MŰSZAKI ADATKOORDINÁTOR (Stabil német és angol nyelvtudással)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 797709

Link megjelenítéseimages/editor/1364472066.jpg" border="0" />

Megbízónk nagy tradíciójú multinacionális járműipari gyártóvállalat, tevékenységi területén piacvezető. Számára keresünk szakembert az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • Járműipari termékek/berendezések üzemi működési adatainak kezelése
  • Kommunikáció az üzemeltetőkkel kérdőíveken keresztül
  • A felhasznált kérdőívek folyamatos fejlesztése
  • Együttműködés az adatfelvételi rendszer kialakításában
  • Az adatfelvételi rendszer folyamatos fejlesztése
  • Jelentési rendszer kidolgozása és folyamatos fejlesztése
  • Kommunikáció a projektmenedzserekkel idegen nyelveken (német, angol)
  • Visszajelzések elfogadhatósági vizsgálata
  • Együttműködés a teljes adatfelvételi folyamat fejlesztésében

ELVÁRÁSOK

  • Főiskolai/egyetemi szintű műszaki végzettség
  • Német stabil nyelvtudás
  • Angol stabil nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban, idegen nyelven
  • MS Office ismeret (Excel, Word, Access)
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Együttműködési készség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Szakmai fejlődést biztosító, felelősségteljes feladatok
  • Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest (Dél-Pest)

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MŰSZAKI ADATKOORDINÁTOR (Stabil német és angol nyelvtudással), Budapest (Dél-Pest)

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Ruff Viktória
E-mail: viktoria.ruff.E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-855-3566
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése