www.cvonline.hu

MŰSZAKI ADATBÁZIS-KEZELŐ MÉRNÖK (MSD TECHNICIAN) (6583)

  • A hirdetés 1004 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő- Kölcsönző és Munkaerő-Közvetítő cég multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres – veresegyházi munkavégzéssel – az alábbi munkakörbe:
Műszaki adatbázis-kezelő mérnök
(MSD Technician)

Feladatok:
•A beszállítók által meghatározott pótalkatrész-adatok importálása, feltöltése a műszaki adatbázisba
•A vállalat pótalkatrészekre vonatkozó adatbázisának karbantartása, napra készen tartása; a bevitt adatok értékelése és feldolgozása
•Naprakész pótalkatrész-lista készítése, javítása
•Turbina és/vagy generátor kutatások végrehajtása az adatbázis elemeinek feltöltése és javítása céljából
•Pótalkatrész-listák lehúzása a rendszerből
•Alkatrészlisták és általános munkamódszerek ellenőrzése, fejlesztése, beleértve a szabványidők meghatározását
•Beszerzéssel, mérnökséggel és a beszállítókkal történő kapcsolattartás, együttműködés a pótalkatrész listák létrehozása, javítása érdekében
•Mérnöki témákban elsődleges kapcsolattartó az amerikai mérnöki csapattal

Elvárások
•Gépészmérnöki / mechatronikai mérnöki végzettség
•Folyékony angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
•Műszaki rajzok értelmezése
•MS Office (Microsoft Outlook, Word, Access, Excel and Power Point)
•Rendszerszemlélet
•Csapatmunkában való részvétel
•Jó kommunikációs készség
•Pontos, megbízható munkavégzés, jó problémamegoldó képesség.

Előny
•Turbinákról szerzett ismeret
•Termelő vállalatnál szerzett 1-2 éves tapasztalat

Amit kínálunk:
•Versenyképes jövedelem
•Modern munkakörnyezet
•Budapestről való bejárás biztosítása
•Előrelépési, képzési lehetőség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:
Veresegyház (Budapesttől 20 km; a céges buszok Budapest több pontjáról és Gödöllőről indulnak)

Ha az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre fizetési igénye megjelölésével.
Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 06 1/ 279-0624
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Műszaki adatbázis-kezelő”.