www.cvonline.hu

Műszaki – kereskedelmi ügyintéző, értékesítő

  • A hirdetés 1114 napja lejárt

Ipari műszaki termékek nagykereskedelmével foglalkozó, Miskolc környéki cég keres létszámbővítés miatt munkatársat az alábbi munkakörbe:

Bővebb felvilágosítás: 20/512-4140

Munkakörnyezet:

  • hosszú távra keressünk kollégát
  • jó munkakörnyezet
  • önálló munkára való lehetőség, kihívások

Munkakör részletezése, feladatok:

  • beérkező ajánlatkérések megértése, feldolgozása
  • műszaki tanácsadás a termékkör ismeretében
  • kimenő ajánlatok teljes körű kidolgozása
  • ajánlatok nyomon követése
  • beérkező rendelések feldolgozása
  • adminisztrációs pontosság, rugalmas ügyintézés
  • meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • munkavégzés helye irodánkban

Elvárások:

  • jó kereskedelmi érzék
  • jó műszaki érzék
  • középfokú angol nyelvismeret legalább írásban
  • munkatársakkal együttműködés
  • min. középfokú végzettség (érettségi)
  • számítógépes felhasználói ismeretek (office)
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság

Előnyt jelent:

  • magasabb szintű nyelvismeret
  • német nyelvismeret
  • műszaki végzettség
  • felsőfokú végzettség
  • kereskedelmi tapasztalat
  • hasonló feladatkörben szerzett tapasztalat
  • jogosítvány

Önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével kérjük az alábbi e-mail címre.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol