www.cvonline.hu

Műszakban dolgozó nyomdász

  • Company_icon MONDI Szada Kft.
  • Location_icon Szada, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 14 napja lett aktiválva

Világszerte 30 országban több mint 25.700 munkavállalót foglalkoztató MONDI vállalatcsoport magyarországi leányvállalata, a MONDI Szada Kft. keres új munkatársat a fent megnevezett pozícióra azonnali belépéssel.

Feladatok:

  • a nyomdagépek beállítása, kezelése, üzemeltetése, felügyelete
  • folyamatos gyártásellenőrzés (minőség és teljesítmény)
  • a klisék és rasterhengerek funkcionális felülvizsgálata
  • sokumentációk vezetése
  • a termelési adatok rögzítése SAP, DACO-ban
  • próbanyomat ellenőrzése

Elvárásaink:

  • nyomdász végzettség
  • nyomdagépek ismerete
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • SAP ismerete

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • versenyképes fizetés (cafetéria, bejárás támogatása, bónusz)
  • változatos munka
  • stabil nemzetközi háttér
  • fiatalos, lendületes csapat
  • karrierlehetőség

Kapcsolat:

Jelentkezéseket a lenti e-mail címen várjuk!
Mondi Szada Kft. 2111 Szada, Vasút u. 13.
Tel: +36 28-502-502

Helyek Szada
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás
Mérnök / Műszaki > Technikus
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű