www.cvonline.hu

MŰSZAK VEZETŐ – GÉPBEÁLLÍTÓ

Munkavégzés helyszíne:

Kecskemét ( Bács – Kiskun Megye ), Mindszenti út. 4.

A megbízó:

Főként műanyag alkatrészek gyártásával foglalkozó középvállalkozás termelőüzemébe keresünk jelöltet a fenti pozícióban:

A munkakör:

  • 6 – 8 fő dolgozó irányítása ( három műszak ).
  • Fröccsöntő gépek beállítása
  • Szerszámcserék végrehajtása.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség.
  • Műanyag Fröccsöntő gépek ismerete.

Tapasztalat:

  • Ilyen területen szerzett gyakorlat előnyt jelent.

  • Szakmai önéletrajz ( bérigény megjelölésével)
Munkavégzés helye Kecskemét ( Bács – Kiskun Megye ), Mindszenti út. 4.
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Szakmunka / fizikai munka, Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Kecskemét