www.cvonline.hu

MUNKAVEZETŐ (6692)

  • A hirdetés 723 napja lejárt

Megbízónk munkatársat keres az alábbi pozícióba:
Munkavezető

Elvárások:
•Képesség különböző korosztályú munkavállalók hatékony irányítására
•Pontos, precíz munkavégzés

Előny:
•Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
•10-15 fő dolgozó napi munkájának irányítása
•Napi szintű készletellenőrzés, kiadás-bevételezés

Munkavégzés helye:
•Szombathely

Kezdés:azonnal

Jelentkezési határidő:
•Fényképes magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Törzsadat karbantartó és ajánlat kalkulációs munkatárs (Referenciaszám: PJ5137)

Pannonjob Kft.

Vas megyei amerikai tulajdonú autóipari beszáll...
Vas

Kukorica vetőmag értékesítési szakember (Referenciaszám: PJ5078)

A svájci székhelyű Syngenta világvezető agrár...
Magyarország

Kukorica vetőmag értékesítési szakember (Referenciaszám: PJ5077)

Svájci székhelyű, innovatív fejlesztéseket és t...