www.cvonline.hu

MUNKAVÉDELMI TECHNIKUS

  • A hirdetés 868 napja lejárt

MTB-TECH MUNKA-TŰZ-KÖRNYEZETVÉDELMI ÉS BIZTONSÁGTECHNIKAI MÉRNÖKIRODA KFT.

ÁLLÁSAJÁNLATA

MUNKAVÉDELMI TECHNIKUSOK (több pozíció)  - MOHÁCS,

és

MUNKAVÉDELMI TECHNIKUSOK (több pozíció) MAGYARORSZÁG TERÜLETÉN

Feladatok:

  • munka- és tűzvédelmi feladatok ellátása építőipari és szolgáltató szektorban lévő megrendelőinknél
  • munka – és tűzvédelmi oktatások megtartása
  • munkahelyek ellenőrzése munka- és tűzvédelmi szempontból
  • munka- és tűzvédelmi dokumentációk készítése
  • üzemi balesetek kivizsgálása, jelentése, jegyzőkönyv készítése
  • a megrendelő vezetésének folyamatos tájékoztatása, jelentések készítése
  • egyéb szakmai feladatok

Elvárás:

  • középfokú munkavédelmi szakirányú végzettség
  • munka- és tűzvédelem területén szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • határozott személyiség
  • jó problémamegoldó képesség
  • precizitás, rugalmas munkavégzés
  • elhivatottság a szakma iránt
  • lojalitás
  • proaktivitás
  • feladat, illetve projekt orientált gondolkodás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, PowerPoint, Excel, Internet Explorer, Outlook)
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • felsőfokú munkavédelmi végzettség
  • tűzvédelmi előadó végzettség
  • aktív középfokú angol nyelvtudás
  • egyéb nyelvismeret

Munkavégzés helye:

  • Mohács
  • Magyarország

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • cafeteria rendszer
  • céges telefon, számítógép, (szükség esetén céges autó)
  • dinamikus csapat
  • tovább tanulási lehetőség
  • hazai és nemzetközi karrierlehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a 14-003 azonosítóra hivatkozva a lent megadott e-mail címre.