www.cvonline.hu

Munkavédelmi technikus

  • A hirdetés 381 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, autóipari partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

·         A biztonságos munkavégzés tárgyi és személyi feltételeinek biztosítása

·         Munkavédelmi szabályok, szabályzatok folyamatos fejlesztése, betartatása,

·         Munkavédelmi oktatási anyagok összeállítása,

·         Gépek előzetes- és időszakos vizsgálatainak előkészítése,

·         Kapcsolattartás a felügyeleti szervekkel

Elvárások:

·         Munkavédelmi technikusi végzettség

·         Termelő cégnél eltöltött minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat

·         Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

·         Proaktív gondolkodás, jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

·         Versenyképes alapbér és juttatási csomag

·         Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól

·         Felelősség, kihívást jelentő feladatok

·         Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

·         Mosonmagyaróvár

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és német nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció megnevezésével küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol