www.cvonline.hu

Munkavédelmi technikus /Mór/

  • A hirdetés 313 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

  Releváns tapasztalattal, végzettséggel keresünk szakembert gyártó Partnerünk számára.
A pozíció megnevezése:

Pozíció leírása:

Munka- és tűzvédelmi feladatok ellátása a gyártó területen belül (csapatban);
Munkabiztonsági belső auditok végrehajtása és a javító intézkedések meghozatalában való részvétel, folyamatos koordinálása;
Kockázatmegelőzési intézkedések készítése;
Munka- és tűzvédelmi oktatások megszervezése és tartása;
Tűzvédelmi felelős tevékenység teljes körű ellátása;
Kvázi balesetek, balesetek vizsgálatában és a megelőző intézkedések kidolgozásában való részvétel.

Követelmények:

Középfokú műszaki végzettség
Középfokú munkavédelmi és tűzvédelmi előadói szakképesítés
Gyártó vállalatnál szerzett releváns tapasztalat
Kiváló kommunikációs és meggyőző képesség

Munkavégzés helye:

Mór, Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Nemzetközi környezet
Fejlett infrastruktúra
EHS elkötelezettség
Motiváló bérezés, cafeteria, közel 100%-os bejárástámogatás, egyéb vállalati juttatások (pl. sportolási lehetőség)

Helyek Oroszlány
Székesfehérvár
Mór
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola