Munkavédelmi technikus / HSE koordinátor - Mór (Referenciaszám: HM-1121)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2016.08.02.
Hirdetés azonosító: 1053983

Feladatok:

  • Munkabiztonsági szaktevékenységnek minősített feladatok ellátása, felügyelete
  • Munkabiztonsági belső auditok végrehajtása és a javító intézkedések meghozatalában való részvétel, folyamatos koordinálás
  • Kockázatértékelések készítése és felülvizsgálata
  • Munkavédelmi oktatások megtartása
  • Kvázi balesetek, balesetek vizsgálatában és a megelőző intézkedések kidolgozásában való részvétel
  • Tűzvédelmi felelős tevékenység teljes körű ellátása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Középfokú munkavédelmi szakképesítés (munkavédelmi technikus szakképesítés)
  • Tűzvédelmi előadó szakképesítés
  • Min 2-3 éves szakmai tapasztalat

Előny:

  • Angol nyelvismeret

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. amerikai érdekeltségű, globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven az E-mail cím megjelenítése e-mail címre a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1121-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a +3620/983-61-73-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Régió Mór
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -