www.cvonline.hu

Munkavédelmi szakmérnök

  • A hirdetés 513 napja lejárt

  • EHS-célú ellenőrzések (belső auditok, bejárások, munkaengedélyezés, átadás-átvételek, hatósági ellenőrzések, nemzetközi auditok) elvégzése.

  • Fő fókuszban az 1993. évi Törvény a munkavédelemről 57. szakaszban leírtak állnak.

  • Folyamatszabályozások elkészítése (jogszabályoknak, TEVA belső utasításoknak megfelelően), bevezetése, betartatása.

  • Kémiai biztonsági feladatok ellátása.

  • EHS-tervezés: munkaterv, beruházási terv.

  • Adatszolgáltatások, hatósági és globális szervezeten belüli jelentések készítése.

  • Foglalkozás-egészségügyi szolgáltató munkájának koordinálása.

  • Expozíció-mérések meghatározása, megszervezése, végrehajtatása, szükség szerint intézkedés kidolgozása és végrehajtatása az expozíció csökkentése érdekében.

Részleg

Biztonságtechnikai és Környezetvédelmi Divízió

Elvárás

  • Felsőoktatási intézményben szerzett szakirányú diploma (munkavédelmi szakmérnök).

  • Aktív középfokú angol nyelvtudás.

  • Hasonló területen szerzett 3-5 éves tapasztalat.

  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek.

Értékelt kvalitások

  • Vegyész vagy vegyészmérnöki végzettség.

  • Gyógyszeripari tapasztalat, GMP-környezetben végzett munka.

Amit nyújtunk

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere.

  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer.

  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége.

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol