www.cvonline.hu

MUNKAVÉDELMI SZAKÉRTŐ

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 857904

Flex állások

A Flextronics International Kft. sárvári és zalaegerszegi gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • jogszabályok, szabványok változásainak követése és a szükséges intézkedések megtétele
  • munka és tűzvédelmi követelmények érvényesítése a telephelyen, együttműködve a szervezettel

Közreműködés:

  • munka- és tűzvédelmi fejlesztésekben
  • egyéni védőfelszerelések meghatározásában
  • munka- és tűzvédelmi oktatásokban
  • belső auditok, szemlék szervezésében, koordinálásában
  • kockázatelemzések készítésében és felülvizsgálatában
  • üzembehelyezések és időszakos biztonsági felülvizsgálatok, elvégzésében
  • üzemi balesetek (munka- és úti balesetek) kivizsgálásában, jelentés,
  • jegyzőkönyv összeállításában

Elvárások

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • angol nyelvismeret
  • középfokú munkavédelmi végzettség, vagy
  • készség a középfokú munkavédelmi végzettség megszerzésére (1 éves képzés)

Előnyt jelent:

  • Tűzvédelmi előadói képzettség
  • Emelőgép-ügyintézői képzettség

Jelentkezés/További információ:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, adja le önéletrajzát és vezetőjének írásos engedélyét a Személyzeti Osztályon, vagy kattintson az alábbi linkre.