www.cvonline.hu

Munkavédelmi szakember

  • A hirdetés 1256 napja lejárt

„Közösen tartjuk mozgásban a Világot“ – hangzik a Schaeffler csoport mottója. Egyike vagyunk a legnagyobb gördülőcsapágy-gyártóknak, és elismert partnere a legjelentősebb autógyártó konszerneknek. Közismert márkaneveink, mint az INA, FAG és LuK évtizedek óta az innovativitás, minőség és megbízhatóság szolgálatában állnak. Vállalatcsoportunk összesen 180 telephelyén, világszerte 78.000 munkatársa fáradhatatlan munkájával a 2012-es évben 11,1 milliárd euró árbevételt ért el.

A Schaeffler csoport vállalatait a célorientáltság, a konstruktív csoportmunka és a termékek és folyamatok fáradhatatlan javításának akarata formálja eggyé!

Az FAG Magyarország Ipari Kft. debreceni gyárába várja jelentkezését a következő pozícióra:

Feladatai:

  • Munkabiztonsági szaktevékenység ellátása
  • Hatósági eljárásokban, ellenőrzésekben való aktív részvétel
  • A munkavédelmet érintő munkautasítások, Munkavédelmi Szabályzat elkészítése a törvényi előírások alajpán
  • MEBIR / OHSAS irányítási rendszer üzemeltetése, belső Konszernauditokon és külső felügyeleti és tanúsító auditokon való megfelelés támogatása
  • veszélyes anyag regiszter készítése, nyilvántartás, új anyag bevezetésének lebonyolítása
  • vészhelyzeti, riasztási terv készítése
  • a bekövetkezett balesetek kivizsgálása és ezzel összefüggő dokumentmok készítése, adatközlés a hatóságok felé, statisztikai számadatok nyilvántartása
  • veszélyes berendezések esedékes biztonságtechnikai szakértői vizsgálataihoz dokumentációk készítése
  • fejlesztések, géptelepítések, üzembe helyezések alkalmával a munkavédelmi feladatok ellátása
  • jelentések, dokumentációk készítése, nyilvántartása
  • EHS területét érintő oktatási dokumentumok készítése, oktatás, oktatás nyilvántartása
  • egyéb biztonságtechnikai felülvizsgálatok elvégzése
  • kapcsolattartás a társterületekkel, hatósági szervekkel

Elvárások:

  • Munkavédelmi szakmérnök végzettség
  • EHS területen szerzett több éves tapasztalat
  • az egészség-, munka,- és környezet védelmére vonatkozó szabványok (ISO 14001, OHSAS 18001) ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Csapatmunka
  • Terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás

Új munkatársainknak versenyképes jövedelmet, teljesítményfüggő havi bónuszt és vállalatcsoport szintű éves bónuszt, béren kívüli és többféle szociális juttatást (cafetéria, hűségpénz, munkábajárás biztosítása és/vagy térítése, kedvezményes étkezési lehetőség, stb.) szakmai, nyelvi alap- és továbbképzési lehetőséget, kultúrált munkakörülményeket, nemzetközi környezetet nyújtunk. Amennyiben felkeltettük érdeklődését, pályázati anyagát (szakmai önéletrajz, motivációs levél, bizonyítványok másolata saját néven elmentve) várjuk.

Szeretné velünk együtt mozgatni a világot?

Csatlakozzon hozzánk!

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő