www.cvonline.hu

MUNKAVÉDELMI SZAKEMBER

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 1002846

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • KIR-MEBIR irányítása, szakmai kontrollja és koordinálása
  • Munkavédelmi szempontú vizsgálatok, ellenőrzések, munkabalesetek kivizsgálása
  • Új gépek, berendezések, gyártósorok munkavédelmi üzembe helyezése
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi jogszabályok és vállalati előírások betartásának koordinálása
  • Kapcsolattartás a releváns hatóságokkal
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi jelentések elkészítése
  • Pályázati előírások betartása, koordinálása, vállalások előkészítése
  • Építkezési tevékenységekben szakmai segítségnyújtás, koordinálás, tervezésben való részvétel
  • Alvállalkozókkal kapcsolattartás
  • Biztonságtechnikai (Security) feladatok elvégzése, szakmai kontrollja, telephelyek és az épület védelmével kapcsolatos tevékenységek felügyelete

Elvárások

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felsőfokú munkavédelmi végzettség
  • Minimum 5 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Proaktivitás
  • Határozott fellépés
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • Középfokú tűzvédelmi végzettség

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MUNKAVÉDELMI SZAKEMBER, Veszprém megye