www.cvonline.hu

Munkavédelmi specialista

  • A hirdetés 710 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A vonatkozó jogszabályokból adódó munka- és tűzvédelmi feladatok elvégzése, illetve elvégeztetése (oktatások, üzembehelyezések, felülvizsgálatok, kockázatelemzések stb.)

  • Kapcsolattartás a külső (munka-, tűzvédelmi, emelőgép ügyintéző) szolgáltatókkal

  • A MEB irányítási rendszer működtetése, folyamatos karbantartása

  • A vállalat belső elvárásainak való megfelelés biztosítása

  • Beruházások munkavédelmi koordinálása (vállalkozók menedzselése)

Elvárások:

  • Felsőfokú munkavédelmi végzettség

  • Angol nyelvtudás

  • MS office ismerete

  • Jó kommunikációs és szervező képesség

  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Nemzetközi vállalatnál szerzett több éves tapasztalat

  • Tűzvédelmi képesítés

  • TPM rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások, cafetéria

  • Kiváló szakmai lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Vas megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítése  e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Vas
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol