www.cvonline.hu
Munkavédelmi specialista
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.22.
Jelentkezési határidő: 2016.10.26.
Hirdetés azonosító: 1084048
lejárt

Dinamikusan fejlődő, stabil nemzetközi háttérrel rendelkező, gyártó partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A vállalat egész területén az egészség és munkavédelmi, valamint tűzvédelmi feladatok végrehajtása
  • A vonatkozó jogszabályok, szabványok, helyi előírások betartása és betartatása
  • Munkabalesetekkel kapcsolatos ügyintézések, helyesbítő, megelőző intézkedések bevezetése
  • A termelési részleg rendszeres ellenőrzése, belső auditok előkészítése, lebonyolítása és jegyzőkönyvezése
  • Tűzvédelmi berendezések időszakos felülvizsgálatának leszervezése és a kapcsolódó dokumentumok kezelése
  • Folyamatos kapcsolattartás külsős partnerekkel, hatóságokkal, felügyelőségekkel
  • Munkavállalók számára a munka- és egészségvédelmi képzések koordinálása, megtartása
  • Éves biztonságtechnikai terv készítése
  • Kockázatértékelések elkészítése, felülvizsgálata

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Munkavédelmi gyakorlat
  • 1-3 év gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Jó kommunikációs, szervező- és érdekérvényesítő készség, határozott fellépés

Előny

  • Autóipari tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Környezetvédelmi, tűzvédelmi végzettség

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Utazási hozzájárulás, lakhatási támogatás
  • Fiatalos csapat
  • Fejlődési- és előrelépési lehetőség
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Modern munkakörnyezet

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.