www.cvonline.hu

Munkavédelmi specialista

Régió: Győr-Moson-Sopron

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.08.30.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1071982

Első osztályú acélipari termékeket gyártó Megbízónk számára keresünk Munkavédelmi koordinátor szakembert.

Feladatok:

- Munkavédelmi oktatással kapcsolatos teendők ellátása,
- Munkabalesetek, foglalkozási megbetegedések nyilvántartása, kivizsgálása, előírások szerinti jelentése, valamint a megfelelő javító és megelőző intézkedések bevezetése,
- Biztonsági felülvizsgálatok végzése, koordinálása,
- Munkavédelmi ellenőrzések lefolytatása, dokumentálása,
- Vonatkozó szabályzatok felülvizsgálata és elkészítése.

Elvárások:

- Min. középfokú munkavédelmi szakirányú végzettség (munkavédelmi technikus),
- 2 év hasonló területen szerzett szakmai gyakorlat,
- NÉMET nyelvtudás írásban és szóban egyaránt,
- Felhasználói szintű MS Office ismeretek,
- Feladat-, illetve projekt orientált gondolkodás,
- Határozott személyiség, proaktivitás.

Amit kínálunk:

- Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, bővülő vállalatnál,
- Nemzetközi munkakörnyezet, ahol megbecsülik a munkavállalókat,
- Továbbképzési, tanulási lehetőségek,
- Részvételi lehetőség egy zöldmezős beruházásban, legújabb technológiák megismerése,
- Versenyképes jövedelem.

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján