www.cvonline.hu

MUNKAVÉDELMI SPECIALISTA (6413)

  • A hirdetés 883 napja lejárt

Zalaegerszegi Partnercégünk részére ályázatot hirdetünk
Munkavédelmi specialista
munkakör betöltésére

Főbb feladatai:
•Munkavédelmi Keretprogram felkészülésben való részvétel, elemtulajdonosok támogatása
•Környezetvédelmi dokumentáció készítésében való részvétel
•Munkavédelmi kockázatértékelés, elemzés, eljárások készítése
•Munkavédelmi szemléken való részvétel, jegyzőkönyv készítése
•Vállalkozók ellenőrzése
•Gyári eljárások, utasítások felülvizsgálata, készítése
•Folyamatok kidolgozása
•Javaslattétel a munkavédelmi folyamatok fejlesztésére
•Javító intézkedések kezdeményezése, feladatok koordinálása, megvalósulás követése

Elvárások:
•Középfokú végzettség
•Munkavédelmi technikusi végzettség
•Munkavédelem területén szerzett 1-3 éves szakmai tapasztalat
•Számítógépes ismeretek MS Office, Word, Excel és Power-Point programokban
•Kiváló kommunikációs készség
•Képes több feladat egyidőben történő kezelésére
•Együttműködési képesség
•Toleráns, türelmes, határozott
•Precíz, pontos, rugalmas
•Magasfokú stressztűrő képesség
•Eredményorientáltság, terhelhetőség
•Önállóság

Előnyt jelent:
•Tűzvédelmi végzettség vagy/és tapasztalat
•Középfokú angol nyelvtudás

Jelentkezni önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet.