www.cvonline.hu

Munkavédelmi referens - Veszprém (Referenciaszám: RE-1424)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.08.21.
Jelentkezési határidő: 2017.03.23.
Hirdetés azonosító: 1036406

Feladatok:

  • KIR-MEBIR irányítása, szakmai kontrollja és koordinálása
  • Munkavédelmi szempontú vizsgálatok, ellenőrzések,munkabalesetek kivizsgálása
  • Új gépek, berendezések, gyártósorok munkavédelmi üzembe helyezése
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi jelentések elkészítése
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi jogszabályok és vállalati előírások betartatása
  • EHS terület költségvetésének tervezése
  • Építkezési tevékenységekben szakmai segítségnyújtás, koordinálás, tervezésben való részvétel
  • Kapcsolattartás a releváns hatóságokkal és az alvállalkozókkal
  • Biztonságtechnikai feladatok elvégzése, szakmai kontrollja, telephelyek és az épület védelmével kapcsolatos tevékenységek felügyelete

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (Középfokú tűzvédelmi végzettség előny)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Határozott fellépés
  • Önálló munkavégzés

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-1424-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)