www.cvonline.hu

Munkavédelmi munkatárs

  • A hirdetés 535 napja lejárt

Külföldi tulajdonú energiaipari vállalat keres vidéki - esetenként külföldi - munkavégzéssel kőolaj- és földgázkutatási munkákhoz az alábbi munkakörbe:

Munkavédelmi munkatársat

(Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika)

Elvárások:

  • munkavédelem területén szerzett legalább 1-3 éves tapasztalat
  • felsőfokú végzettség
  • naprakészség a kapcsolódó jogszabályi előírásokban
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • jó kommunikációs készség
  • kiváló konfliktuskezelési képesség
  • jól szervezett munkavégzés

Főbb feladatok:

  • kapcsolódó oktatások szervezése, összeállítása, megtartása
  • munkavédelmi dokumentációk összeállítása, kockázatelemzések elkészítése
  • kapcsolattartás hatóságokkal, partnerekkel és illetékes társosztályokkal
  • munkavédelmi szabályok, szabályzatok folyamatos fejlesztése, munkavállalókkal történő betartatása
  • munkavédelmi, egészségvédelmi, környezetvédelmi folyamatok irányítása, szervezése, koordinálása, fejlesztése
  • üzemi balesetek kivizsgálása, dokumentálása, jelentése
  • belső és külső munkavédelmi auditokra való felkészülés és részvétel
  • havi és éves beszámolók, elemzések, statisztikák készítése

Amit kínálunk:

  • modern nemzetközi technológiák használata
  • szakmai kihívások

Munkavégzés helye: Magyarország és külföld

Fényképes szakmai önéletrajzát, a megpályázott pozíció feltűntetésével és fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk!