www.cvonline.hu

Munkavédelmi munkatárs

  • A hirdetés 952 napja lejárt

A FŐKEFE Közhasznú Nonprofit Kft. - az ország egyik legnagyobb akkreditált munkáltatójaként - több mint 4.000 munkavállalót foglalkoztat, és közel 70 telephellyel rendelkezik. Fő küldetése a megváltozott munkaképességű személyek foglalkoztatása, munkavégző képességeinek fejlesztése, valamint nyílt munkaerő-piaci foglalkoztatóhoz történő kihelyezése.

A több mint 60 éves múlttal rendelkező, állami tulajdonú nagyvállalat keres új munkatársat a következő pozícióba:

A leendő munkatárs legfontosabb feladatai lesznek:

  • Munkavédelmi oktatási tananyag elkészítése, naprakészen tartása, oktatások megtartása
  • Közreműködés hatósági ellenőrzéseken és hatóságokkal történő kapcsolattartásban
  • Részvétel kockázatértékelés elkészítésében és felülvizsgálatában
  • Munkakörnyezeti belső mérések (pl. zaj, megvilágítás) elvégzése
  • Közreműködés a szükséges védőeszközök meghatározásában, juttatási, használati szabályainak kidolgozásában, ellenőrzésében, munkaruha megrendelésben
  • Munkabalesetekkel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Rendszeres riportok és beszámolók készítése munkavédelmi vezető felé
  • Javaslattétel a szükséges intézkedésekre; intézkedések nyomon követése, végrehajtása és végrehajtatása

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Munkavédelmi területen, vállalati környezetben szerzett legalább 1 éves munkatapasztalat
  • Vonatkozó jogszabályok alapos ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Hiteles és meggyőző kommunikáció, magabiztos fellépés
  • Jó szervező készség, terhelhetőség
  • Esetenként (országon belül) más telephelyen történő munkavégzés vállalása

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Tűzvédelmi szakképzettség
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat
  • Karbantartással, üzemeltetéssel összefüggő munkatapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat

Amit a sikeres pályázónak nyújtunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség. kihívásokkal teli, változatos feladatkör
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • Együttműködő csapat

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével, az alábbi email címre szíveskedjen elküldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Gyártás / Termelés
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő