www.cvonline.hu

Munkavédelmi munkatárs (Győr-Moson-Sopron)

  • A hirdetés 1241 napja lejárt

Győr-Moson-Sopron megyei autóipari megbízó Partnerünk részére keresünk proaktív gondolkodású, jó problémamegoldó képességgel és kommunikációs szintű angol nyelvtudással rendelkező Munkavédelmi munkatársat, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Közreműködés a biztonságos munkavégzés tárgyi és személyi feltételeinek biztosítására vonatkozó előírások betartatásában
  • Munkavédelmi szabályok, szabályzatok folyamatos fejlesztése, betartatása
  • Munkavédelmi oktatási anyagok összeállítása
  • Gépek előzetes- és időszakos vizsgálatainak előkészítése
  • Kapcsolattartás a felügyeleti szervekkel

Elvárások:

  • Munkavédelmi technikusi végzettség
  • Termelő cégnél eltöltött minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Proaktív gondolkodásmód
  • Jó problémamegoldó képesség

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő