www.cvonline.hu
Munkavédelmi mérnök
Trenkwalder Kft
Régió: Fejér
Hozzáadva: 2017.08.21.
Jelentkezési határidő: 2015.12.07.
Hirdetés azonosító: 993982
lejárt

Fejér megyei partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Munkavédelmi szabályok, szabályzatok folyamatos fejlesztése, betartatása,
  • Munkavédelmi oktatási anyagok összeállítása
  • Emelőgépek vizsgálatainak megszervezése
  • Gépek előzetes- és időszakos vizsgálatainak előkészítése
  • Zaj-és fénymérés

Elvárások:

  • Felsőfokú egyetemi / főiskolai (mérnöki)  végzettség és középfokú munkavédelmi képesítés 2-3 év munkatapasztalattal, vagy felsőfokú munkavédelmi végzettség
  • Középfokú, aktív angol nyelvismeret
  • Erős Ms Office ismeretek (Excel, PPT)
  • Önálló munkavégzés
  • Szabálykövetés
  • Jó probléma megoldó képesség
  • Proaktív gondolkodásmód

Amit nyújtunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.