www.cvonline.hu
Munkavédelmi mérnök
Trenkwalder Kft
Régió: Komárom-Esztergom
Hozzáadva: 2017.11.12.
Jelentkezési határidő: 2015.03.26.
Hirdetés azonosító: 913207
lejárt

Multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Munkabiztonsági alapelvek és belső szabályozások kialakítása
  • A termelési módszerek elemzése, valamint a módszerekre és berendezésekre vonatkozóan vizsgálatok lebonyolítása
  • Megszervezi és lebonyolítja a munkavédelmi bejárásokat;.
  • A munkabiztonsági szabályokkal kapcsolatos teljesítmény nyomon követése, valamint kiemelt célok és a fejlesztésre irányuló tevékenységek előterjesztése.
  • Az új termékek, berendezések és eljárások felülvizsgálata a lehetséges kockázatok szempontjából, valamint bevezetésüket megelőzően javaslatok előterjsztése.
  • A munkahelyi balesetek és foglalkozási megbetegedések vizsgálatában való részvétel..
  • A területek igazgatóival együttműködve, a potenciális vészhelyzetek és jelentősebb kvázibalesetek elkerülésére megelőzési tervet készít.
  • Az új alkalmazottak felkészítése a munkahelyi biztonság érdekében. A munkahelyen nyújtandó időszakos képzések oktatási terveinek elkészítése.
  • Felelős a vállalat integrált irányítási rendszerének dokumentációjában a számára előírt feladatok végrehajtásáért
  • Vezeti a külső és belső munkavédelmi auditokra való felkészülést, és részt vesz az OHSAS18001 rendszerauditokban
  • Eszközök, egyéni és kollektív védőeszközök, gépek, ellenőrzése, a nem megfelelőségek megállapítása

Elvárások:

  • Egyetem (mérnök) + középfokú biztonságtechnikai végzettség,
    felsőfokú munkavédelmi szakmérnök
  • Angol (és)vagy német nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Gyártóüzemben szerzett többéves (min. 2-3 év) munkavédelmi tapasztalat
  • Szakmai ismeretek: Munkaügyi jogszabályok
  • Analitikus gondolkodás, folyamatszemléletű munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs /meggyőző és problémamegoldó képesség
  • Konfliktuskezelés
  • Vállalatközpontúság
  • Önálló elemző és döntési képesség
  • OHSAS18001 rendszerek működtetésében való jártasság
  • Előny

    • ISO 9001 vagy ISO/TS 16949 szabványismeret
    • fémipari tapasztalat
    • belső auditori tapasztalat
    • második nyelv ismerete (angol/német)
    • SAP ismeret

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.