www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1040197
lejárt

Karrier az Audinál

Munkavédelmi mérnök

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A munkavédelmi tevékenység alapvető célja a biztonságos, egészséget nem veszélyeztető munkakörülmények megteremtése, és ezen körülmények biztosítása az Audi Hungaria Motor Kft. területén.

Ebbe a csapatba várjuk az Ön jelentkezését!

Feladatok

  • Új projektek munkavédelmi szempontból történő támogatása
  • Kockázatértékelések készítése
  • Mechanikus megmunkáló, logisztikai területek munkavédelmi támogatása
  • Biztonságtechnikai felülvizsgálatok elvégzése, koordinációja
  • Munkavédelmi oktatási anyagok készítése
  • Területspecifikus utasítások készítése
  • Balesetkivizsgálás és elemzés, szükséges intézkedések definiálása
  • Kapcsolattartás az anyavállalattal és a konszern egyéb területeivel
Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész-, villamos-, vegyészmérnök, logisztikus)
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 1 év szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú német nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Konfliktuskezelési képesség
  • Jó szervező és kapcsolatteremtő képesség
  • Önálló munkavégzés és csapatmunka összehangolásának képessége

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC9306

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Polgár Szilvia válaszolja meg Önnek: +36 96 66 4683