www.cvonline.hu

Munkavédelmi mérnök (Referenciaszám: RE-1065)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.20.
Jelentkezési határidő: 2014.12.02.
Hirdetés azonosító: 864674

Feladatok:

  • Munkavédelmi szaktevékenységek végzése
  • Munka-, és tűzvédelmi oktatások lebonyolítása
  • Új gépek, berendezések munkavédelmi üzembe helyezése
  • Hatóságokkal kapcsolattartás
  • Munka-, és tűzvédelmi ellenőrzések lebonyolítása
  • Kockázatelemzések készítése, felülvizsgálata
  • Üzemi balesetek kivizsgálása, jelentése, jegyzőkönyv készítése
  • Egyéb a jogszabályokból adódó munka-és tűzvédelmi feladatok ellátása
  • Riportálás a vezetőség felé

Elvárások:

  • Munkavédelmi szakmérnök végzettség (vagy felsőfokú végzettség és középfokú munkavédelmi végzettség)
  • 2-3 év gyártásban szerzett tapasztalat
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló MS Office ismeretek
  • Határozott kiállás
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Stressztűrő képesség

Előny:

  • Középfokú tűzvédelmi végzettség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Multinacionális környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Tatabánya

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális vállalkozás megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a RE-1065–es referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Rojkó Eszternél a 20/278-5661-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés
Régió Tatabánya
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő