www.cvonline.hu
Munkavédelmi mérnök (Referenciaszám: PJ4026)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.11.13.
Jelentkezési határidő: 2015.11.20.
Hirdetés azonosító: 989089
lejárt

Székesfehérvári multinacionális megbízónk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Munkavédelmi mérnök

Feladatok:
- Részvétel a gyáregység környezet- egészség- és munkavédelmi (EHS) előírásainak elkészítésében, folyamatos fejlesztésében és azok gyakorlati megvalósításában
- Közreműködés EHS programok és akciótervek kidolgozásában és megvalósításában
- Létesítési és fejlesztési munkák során az EHS követelmények meghatározásában való részvétel
- EHS bejárásokon, auditokon és hatósági ellenőrzéseken való részvétel
- Részvétel az EHS (baleset, sérülésmentes esemény, vagy környezetvédelmi) események kivizsgálásában
- EHS riportok, kimutatások és prezentációk készítése angol és magyar nyelven
- EHS oktatások megtartása
- Vállalati szintű EHS pályázatok kidolgozása

Elvárások:
- Felsőfokú szakirányú mérnöki végzettség (munkavédelmi területen)
- Termelő vállalatnál hasonló munkakörben szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat
- Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
- Haladó szintű MS Excel, Word és Power Point ismeretek
- Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
- Kezdeményező, proaktív hozzáállás

Előny:
- Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
- Környezetvédelmi, vagy ipari higiéniai ismeretek
- Sugárvédelmi képzettség
- ISO 14001, MEBIR ismerete

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes jövedelem
- Multinacionális munkakörnyezet
- Szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgymezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szalay-Horváth Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06