www.cvonline.hu

MUNKAVÉDELMI MÉRNÖK (6483)

  • A hirdetés 900 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. humánerőforrás szolgáltató cég, multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres - pécsi munkavégzéssel - az alábbi munkakörbe:
Munkavédelmi mérnök

Elvárások:
•Mérnöki diploma
•Munkavédelmi szakképesítés
•Legalább 5 éves biztonsági mérnöki tapasztalat
•Együttműködési képesség
•Kommunikáció képes angol nyelvismeret

Előny:
•Szakirányú tapasztalat
•Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
•Jó kommunikációs készség
•Jó problémamegoldó képesség
•Egyéb idegen nyelvismeret

Megbízónk profilja:
•Fémmegmunkálás
•Fémszerkezet készítés

Feladatok:
•Munkahelyi balesetek elemzése, jelentések készítése
•Munkahelyi kockázatelemzés
•Munkavédelmi szabályok, törvények ismerete
•Szabályzatok, politikák karbantartása
•Közvetlen kapcsolattartás a regionális munkavédelmi felelős vezetőjével
•Egyéb, a munkaköri leírásban szereplő feladatok elvégzése

Juttatások:
•Bérezés megegyezés szerint

Munkavégzés helye:
•Baranya megye, Pécs

•Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mailcímre. A levél tárgyában kérjük, tüntesse fel: "MUNKAVÉDELMI MÉRNÖK".