www.cvonline.hu
Munkavédelmi megbízott
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.26.
Jelentkezési határidő: 2015.06.03.
Hirdetés azonosító: 935390
lejárt

Nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Oktatások megtartása, oktatási tananyag elkészítése, naprakészen tartása
  • Közreműködés hatóságokkal történő kapcsolattartásban, kapcsolódó hatósági ügyekben és hatósági ellenőrzéseken a cég érdekeinek megfelelő képviseletében
  • Kockázatértékelés elkészítésében és felülvizsgálatában való aktív közreműködés
  • Munkakörnyezeti, belső mérések (pl. zaj, megvilágítás) elvégzése
  • Védőeszközök meghatározásban és munkaruha megrendelésében közreműködés, védőeszközök juttatási, használati szabályainak kidolgozása, ellenőrzése
  • Munkavédelmi dokumentáció kezelése, kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Munkabalesetekkel kapcsolatos feladatok ellátása (pl. bejelentés, kivizsgálás, nyilvántartás)
  • Felügyeleti és ellenőrző szervek részére szükséges dokumentumok elkészítésével és eljuttatásával kapcsolatos feladatok végrehajtása
  • Rendszeres riportok és beszámolók készítése az ellenőrzésekről, hiányosságokról, balesetekről, javaslattétel a szükséges intézkedésekre, intézkedések nyomonkövetése, végrehajtása és végrehajtatása

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség és legalább középfokú munkavédelmi végzettség
  • Munkavédelmi területen, vállalati környezetben szerzett legalább 1 éves munkatapasztalat
  • Vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó szervezőkészség, magabiztos fellépés, jó kommunikáció
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.