www.cvonline.hu

Munkavédelmi megbízott

Régió:

Somogy

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.26.
Hirdetés azonosító: 783689
lejárt

A Humán Centrum Kft. működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal Somogy megyei (Marcali) partnercégünk részére keresünk Munkavédelmi megbízott munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Munkavédelmi és munkabiztonsági stratégia, szabályzat folyamatos aktualizálása
  • A kompetenciájába tartozó munkavédelmi tevékenység szervezése, irányítása, végrehajtása
  • Munkavédelmi programok lebonyolítása
  • Az időszakos munkavédelmi szemlék, a kötelező biztonságtechnikai vizsgálatok megszervezése és megtartása, az észlelt hibák esetén a szükséges intézkedés meghatározása, szabálysértési, illetve fegyelmi eljárás kezdeményezése
  • Munkavédelmi és biztonságtechnikai előírások, szabályok és rendelkezések rendszeres oktatása, dolgozók vizsgáztatása,
  • Munkavédelmi Oktatási Napló vezetése
  • Munkavédelmi veszélyességi osztályba sorolás, munkahelyi kockázatbecslés és értékelés
  • Egészséget nem veszélyeztető, biztonságos munkavégzés követelményeinek megvalósítása
  • Munkavédelmi szempontú beruházások előkészítésének támogatása és üzembe helyezése
  • Új gépek munkavédelmi üzembe helyezése
  • Egyéni védőeszköz juttatás belső rendjének szabályozása, irányítása, végrehajtása, a társosztályok támogatása
  • Munkaterületek ellenőrzése, mérések végzése a határérték-túllépések megelőzése
  • Esetlegesen előforduló munkabalesetek dokumentálása, kivizsgálása
  • Hatályos szabályozások ismerete, alkalmazása, részvétel szakmai konferenciákon,előadásokon és a változásokról a vezetés tájékoztatása
  • Kapcsolattartá, a kötelező nyilvántartások vezetése és adatszolgáltatás a vezetés, az üzemorvos, a hatóságok (ÁNTSZ, OMMF stb.) és a KSH számára
  • Munkabiztonsággal összefüggő hatósági ellenőrzés tartalmának megismerése
  • A hulladékok, veszélyes anyagok kezelésének, szállításának ellenőrzése
  • Emelőgép ügyintézési tevékenység szervezése, irányítása, végrehajtása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Középszintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • Min. 2-3 éves termelő cégnél szerzett tapasztalat
  • Jó számítástechnikai ismeretek: MS Office
  • Munkavédelemre vonatkozó jogi és törvényi előírások ismerete
  • Önálló és pontos munkavégzés, terhelhetőség, flexibilitás, jó konflikuskezelő és problémamegoldó készség, csapatmunkában való részvétel

Előnyt jelent:

  • Emelőgép ügyintézői végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér + célprémium rendszer
  • Széles körű Cafeteria juttatások, karácsonyi pénz, mobiltelefon, laptop
  • Nemzetközi munkakörnyezet

önéletrajzzal, kizárólag a www.humancentrum.hu honlapon keresztül!