www.cvonline.hu

Munkavédelmi megbízott Ref.523

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2014.04.05.
Hirdetés azonosító: 650949
lejárt

A világpiacon meghatározó szerepet betöltő Somogy megyei multinacinális Partnercégünk részére munkatársat keresünk

Munkavédelmi referens pozícióba

Ref.523

A munkakör alapvető célja: A munkavédelmi stratégia aktualizálása, a munkavédelmi tevékenység teljes körű irányítása.

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség és ismeretek:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Középfokú német nyelvismeret és/vagy angol nyelvtudás
  • Jó számítástechnikai ismeretek: MS Office
  • Munkavédelemre vonatkozó jogi és törvényi előírások ismerete
  • Önálló, precíz munkavégzés, jó problémamegoldó készség
  • Csapatmunkában való részvétel

Előny:

  • Termelőcégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség

A munkakörhöz tartozó legfontosabb feladatok:

  • A munkabiztonsági stratégia nyomon követése
  • A felelősségi körbe tartozó munkavédelmi tevékenység szervezése, irányítása és végrehajtása
  • Munkavédelmi programok lebonyolítása
  • Az időszakos munkavédelmi és biztonságtechnikai vizsgálatok megszervezése és tartása
  • Munkavédelmi veszélyességi osztályba sorolás
  • Új gépek munkavédelmi üzembe helyezése
  • A biztonságos munkavégzés betartatása
  • Dokumentációk készítése
  • A veszélyes anyagok és hulladékok kezelésének, szállításának ellenőrzése
  • Kapcsolattartás az illetékes szervekkel, valamint kötelező nyilvántartások vezetése

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiemelkedő szakmai háttér
  • Versenyképes bérezés, plusz prémium juttatások
  • Széles körű Cafeteria
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, szakmai Önéletrajzát az oneletrajz@dologido.hu e-mail címre. A levél tárgyában, kérjük, tüntesse fel a pozíció nevét és a hozzá tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu