www.cvonline.hu

Munkavédelmi koordinátor

  • A hirdetés 1041 napja lejárt

Hulladékkezeléssel foglalkozó, ismert és elismert környezetvédelmi cég keres csapatába

kollégát.

Feladatok:

  • A meglévő munka-, egészség-, biztonság irányítási rendszer felügyelete, működtetése, folyamatos fejlesztése a jogszabályi követelményeknek és a vállalati előírásoknak megfelelően.
  • Területi szemléken, auditokon való részvétel, intézkedési javaslatok tétele.
  • Kockázatértékelésekben, munkavédelmi szabályzatok készítésében, aktualizálásában való aktív részvétel.
  • Egyéni védőfelszerelések juttatásának irányítása és nyilvántartása.
  • Gépek, berendezések munkavédelmi szempontú vizsgálata, üzembe helyezése.
  • Foglalkozás egészségügyi megfelelőség biztosításában való együttműködés.
  • Balesetek kivizsgálása, nyilvántartása, jelentése a hatóságok felé.
  • Folyamatos együttműködés és kapcsolattartás a kapcsolódó területekkel, külsős szolgáltatókkal és az illetékes hatóságokkal.

Elvárások:

  • Legalább középfokú munkavédelmi szakképesítés.
  • Munkavédelmi területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat.
  • Agilis, proaktív, szabálykövető személyiség.
  • Jó rendszerszemlélet.
  • Kiváló kommunikációs érzék, magas szintű együttműködő és szervező készség.
  • B kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság.

Előnyt jelent:

  • Tűzvédelmi szakképesítés.
  • Felsőfokú szakképesítés.
  • Környezetvédelmi tanulmányok.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Amit ajánlunk:

  • Színvonalas környezet, versenyképes juttatási csomag mellett változatos kihívásokat kínálunk.
  • Jó hangulatú, lendületes és összetartó csapatunkban a kreatív munkavégzés mellett a folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget is biztosítjuk.

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi e-mail címen lehet 2014. július 30-ig.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő