www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 981174
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Multinacionális gyártó partnerünk Magyarországi leányvállalata részére keresünk Jász-Nagykun-Szolnok megyébe munkatársat az alábbi pozícióba:

MUNKAVÉDELMI KOORDINÁTOR (AB)

Feladatok:
  • A hatályos munkabiztonsági előírások betartatása, a kapcsolódó tréninganyagok kidolgozása és oktatása
  • Munkabiztonsággal kapcsolatos feladatok felügyelete
  • Biztonsági eszközök és előírások ellenőrzése
  • Üzemi balesetek és munkabalesetek jelentése, kivizsgálása, a veszélyforrások felderítése
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal

Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (BMEmunkavédelmi szakmérnök vagy munkavédelmi szakember végzettség)
  • Min. 5 éves gyártó cégnél munkabiztonsági szakterületen szerzett tapasztalat
  • Megbízható, aktív kommunikációképes angol nyelvtudás írásban és szóban

Kezdés: Amint a pályázó részéről lehetséges
Juttatási csomag: versenyképes
A foglalkoztatás formája: teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
A munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

A pozíció területei:
  • Munkavédelem
  • Adminisztráció
  • Gyártás - Termelés

Tech People LÁBLÉC