www.cvonline.hu

Munkavédelmi felelős

  • Company_icon Fusetech Kft.
  • Location_icon Kaposvár, Somogy
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

Vállalatunk elektronikai profillal rendelkező, külföldi hátterű gyártó egység, mely termékeinek köszönhetően kiemelkedő szerepet tölt be a nemzetközi piacokon. A Fusetech Kft. több, mint 300 fős létszámával a térség egyik meghatározó munkáltatója.

Az alábbi pozícióba keressük új munkatársunkat:

Feladatok:

  • A társaság munkavédelmi feladatainak támogatása
  • A munkavédelmi szakértő és a környezetvédelmi szakértő, valamint az ADR tanácsadó munkájának támogatása
  • A környezetirányítási rendszer működtetéséhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Az ISO 14001-es, az ISO 28001-es szabványok működtetéséhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Auditokra való felkészülésben történő részvétel
  • A jogszabályi- hatósági-és belső előírások, illetve utasítások betartása és betartatása
  • Hulladék kezeléssel kapcsolatos nyilvántartások vezetése
  • Felhasználásra kerülő veszélyes anyagok biztonságtechnikai adatlapjának ellenőrzése
  • Foglalkozás egészségügyi szolgáltatóval való együttműködés

Pályázati feltételek:

  • Középfokú végzettség (munkavédelmi technikus OKJ)
  • Műszaki ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office ismeretek (word, excel, power point, outlook)
  • Jó szervező- és kommunikációs készség
  • Kezdeményezőkészség az újszerű megoldások alkalmazására

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Mobiltelefon, laptop
  • Széles körű béren kívüli juttatások: Cafeteria, Bónusz, 13. havi fizetés
  • Inspiráló nemzetközi munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, tréningek
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Azonnali munkába állás

Munkavégzés helye:

  • Kaposvár

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a fent nevezett elvárásoknak, és szívesen csatlakozna csapatunkhoz, várjuk fényképes önéletrajzát!
Kaposvár Guba Sándor utca 38. Fusetech Kft.

Helyek Kaposvár
Somogy
Kategória Gyártás / Termelés > Munkavédelmi szakértő
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol