www.cvonline.hu

Munkavédelmi és tűzvédelmi szakember

  • A hirdetés 379 napja lejárt

Nyíregyházi székhelyű környezetvédelmi, tűzvédelmi és munkavédelmi szolgáltató cég keres kollégát

pozícióba.

Feladatok:

  • munkavédelmi és tűzvédelmi dokumentációk napra készen tartása a jogszabályoknak megfelelően,
  • kockázatelemzések és intézkedési tervek kidolgozása,
  • belső auditok elvégzése, ezekhez kapcsolódó dokumentáció elkészítése,
  • az auditok során feltárt nem megfelelőségek kivizsgálása, megoldási javaslatok kidolgozása, magvalósításuk ellenőrzése,
  • munkabalesetek és foglalkozási megbetegedések kivizsgálása,
  • munkavédelmi és tűzvédelmi oktatások megtartása.

Elvárások:

  • minimum középfokú munkavédelmi és tűzvédelmi végzettség,
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat,
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély,
  • határozott fellépés,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség.

Előny:

  • ADR vezetői engedély,
  • környezetvédelmi területen szerzett tapasztalat.

A munkavégzés helye: Nyíregyháza
Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő