www.cvonline.hu

Munkavédelmi- és tűzvédelmi / EHS mérnök

  • A hirdetés 487 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!
Gyártási tevékenységet folytató, 1000 fő alatti vállalat számára keresünk szakembert, aki egy személyben fogja ellátni a vállalat EHS feladatait.

A pozíció pontos megnevezése:

Pozíció leírása:

Környezetvédelmi, munkavédelmi, tűzvédelmi tevékenységének koordinálása és az ebből adódó feladatok hatékony megoldása, együttműködve a hatóságokkal és a vállalati társszervekkel;
A vállalat környezetvédelmi, biztonságtechnikai, foglalkozás-egészségügyi ügyeinek koordinálása;
Munkavédelmi feladatok ellátása;
Tűzvédelmi feladatok ellátása külső tanácsadó bevonásával;
A környezetvédelmi irányítási rendszerre vonatkozó ISO szabvány szerinti működés fenntartása, koordinálása;
Kapcsolattartás a területi vezetőkkel, jelentési rendszer működtetése.

Követelmények:

Lehetőség szerint főiskolai v. egyetemi diploma
Középfokú munkavédelmi és tűzvédelmi szakképesítés
Multinacionális környezetben szerzett minimum 2-3 éves releváns tapasztalat (természetesen több tapasztalatnak örülünk)
Agilis, önálló személyiség

Előny:

Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés, cafeteria

Helyek Veszprém
Veszprém
Pápa
Ajka
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Középiskola