www.cvonline.hu

Munkavédelmi és biztonságtechnikai referens

  • A hirdetés 911 napja lejárt

Cégünk, a Zöld Híd Régió Környezetvédelmi és Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft. komplex hulladékkezelési közszolgáltatással foglalkozik. Társaságunk munkavállalói biztonsága, termelő üzemeink és gépjárműveink biztonságos és a jogszabályoknak megfelelő üzemeltetését koordináló

munkatársat keresünk, aki képes azonosulni a céljainkkal, elkötelezett és aktívan hozzájárul vállalatunk működésének folyamatos fejlesztéséhez és rugalmassága, motiváltsága és együttműködési készsége révén hatékonyan együttműködik vállalatunk szervezeti egységeivel.

Feladatai:

  • A hatályos munkavédelmi, tűzvédelmi és vagyonvédelmi jogszabályok alapján a Kft. munka-tűz és vagyonvédelmi feladatainak szervezése, irányítása, szaktevékenységek végzése.
  • Munka- és Tűzvédelmi szabályzatok fejlesztésének, bevezetésének és betartatásának koordinálása.
  • Illetékes hatóságokkal történő kapcsolattartás, hatósági ellenőrzéseken való közreműködés.
  • Technológia üzelemeltetési, belső ellenőrzések lefolytatása.
  • Munkavédelmi elméleti és gyakorlati oktatásának megtartása.
  • Munkabalesetek megelőzése és azok kivizsgálása, a hatósági kötelezettségek lebonyolítása.
  • Biztonsági szolgálat koordinálása, későbbiekben a szolgálat tevékenyéségnek szervezése.
  • Vezetőség rendszeres tájékoztatása.
  • Kockázatelemzés végzése.
  • Védőeszköz meghatározás.
  • Kémiai biztonság és REACH előírások alkalmazása.
  • ADR tevékenység koordinálása és ellenőrzése.
  • Emelőgép szakértés, rendszeres vizsgálat szervezése és az azokon való közreműködés.

Elvárások:

  • Munkabiztonsági szakértői engedély,
  • Felsőfokú munkavédelmi szakképesítés,
  • Tűzvédelmi előadó vagy főelőadói végzettség,
  • Biztonságszervezői szakképesítés,
  • 5 éves munkabiztonsági- tűz- és vagyonvédelmi gyakorlat,
  • Büntetlen előélet,

Előny jelent: Felsőfokú műszaki szakképesítés;

Munkavégzés helye:  Kerepes, Ökörtelek-völgyi Hulladékkezelő Központ,

Telephely: Nógrádmarcal, Hulladékfeldolgozó Központ,

Ellenőrzési terület: Észak-Kelet Pest és Nógrád megye

Amit biztosítunk:

  • Kötetlen munkaidő,
  • Versenyképes javadalmazás,
  • Cafetéria,
  • Munkavégzéshez gépjármű használat,

Pályázati anyagát bérigény megjelölésével (önéletrajz, végzettséget igazoló iratok, szakértői engedélyt igazoló okirat, motivációs levél) „ Munkavédelmi és Biztonságtechnikai referens” jeligével az alábbi e-mail címre várjuk.

Jelentkezési határidő: 2014. november 30.

Helyek Gödöllő
Kategória Mérnök / Műszaki
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő