www.cvonline.hu

Munkavédelmi előadó

  • A hirdetés 575 napja lejárt

A MÁV Zrt. leányvállalata,

a vasúti pályaépítéssel, karbantartással, felújítással valamint gép- és alkatrészgyártással

foglalkozó MÁV FKG Kft.

munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • közreműködés vállalati munkavédelmi feladatok ellátásában;
  • vasútépítéssel összefüggő tevékenység munkavédelmi koordinátori feladatainak ellátása;
  • biztonsági és egészségvédelmi tervek készítése;
  • a vasútépítési munkák helyszíni ellenőrzése;
  • közreműködés az egészséges és biztonságos munkafeltételek meghatározásában.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • állami közép vagy felsőfokú végzettség;
  • közép vagy felsőfokú munkavédelmi szakképzettség;
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • építőiparban vagy vasútépítésben szerzett gyakorlat;
  • tűzvédelmi közép vagy felsőfokú szakképzettség;
  • 3 év szakmai tapasztalat

  Juttatások:

  • alapbéren felül Cafeteria, valamint vasúti utazási menetkedvezményi igazolvány

  Munkavégzés helye:

  • a Társaság jászkiséri székhelyén és telephelyein egyaránt

Jelentkezési határidő: 2015. augusztus 27.

Jelentkezés: az alábbi e-mail címen, magyar nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél, valamint a végzettségek, képzettségek másolatainak megküldésével.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Humán erőforrás
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő