www.cvonline.hu

Munkavédelmi előadó

  • A hirdetés 739 napja lejárt

A Jabil Circuit (Link megjelenítése) vezető szerepet tölt be a világpiacon az elektronikai készülékek és nyomtatott áramkörű részegységek gyártása területén.

Tiszaújvárosi gyárunkba a következő munkakörbe keresünk új munkatársat:

Feladata:

  • Munkavédelmi jogszabályok, előírások betartatásának elősegítése, ellenőrzése,
  • munkabalesetek kivizsgálása,
  • részvétel az üzembehelyezési, használatbavételi eljárásokon,
  • a társaság más szervezeti egységeivel, vezetőivel való együttműködés,
  • javító, megelőző tevékenységek meghatározása, az intézkedési tervek koordinálása, végrehajtásának ellenőrzése.

Elvárásaink:

  • Középfokú munkavédelmi szakképesítés,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • munkavédelmi  szakterületen szerzett tapasztalat,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • önálló munkavégzés,
  • proaktív szemlélet,
  • csapatjátékos,
  • műszakos munkarend vállalása,
  • bejegyzés-mentes erkölcsi bizonyítvány.

Előnyt jelentő képzettség:

  • Környezetvédelmi szakképesítés,
  • tűzvédelmi szakképesítés,
  • munkavédelmi, környezetvédelmi belső auditori képzettség.

Amit cserébe kínálunk:

  • Szakmai és személyes továbbfejlődés,
  • teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra,
  • méltányos bérezés, béren kívüli juttatások,
  • nemzetközi munkakörnyezet.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el pályázati anyagát a E-mail cím megjelenítése-ra vagy az az alábbi linkre kattintva:

Link megjelenítése=