www.cvonline.hu

Munkavédelmi asszisztens

  • A hirdetés 757 napja lejárt
Munkavégzés helye

Rácalmás / Dunaújváros

Feladatok
  • Munkavédelmi szabályok, szabályzatok folyamatos fejlesztése, betartatása
  • Munkavédelmi oktatási anyagok összeállítása
  • Emelőgépek vizsgálatainak megszervezése
  • Gépek előzetes- és időszakos vizsgálatainak előkészítése
  • Zaj-és fénymérés
Elvárások
  • Felsőfokú egyetemi / főiskolai (mérnöki) végzettség és középfokú munkavédelmi képesítés 2-3 év munkatapasztalattal, vagy:
  • Felsőfokú munkavédelmi végzettség (tapasztalattól eltekinthetünk)
  • Középfokú, aktív angol nyelvismeret
  • Erős Ms Office ismeretek (Excel, PPT)
  • Önálló munkavégzés
Személyes kompetenciák
  • Szabálykövetés
  • Jó probléma megoldó képesség
  • Proaktív gondolkodás
Amit partnerünk kínál
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű, Europass formátumú önéletrajzát

Helyek Dunaújváros
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő