www.cvonline.hu

Munkavédelmi asszisztens

  • A hirdetés 988 napja lejárt

Feladatok:
- statisztikák készítése
- ppt-k összeállítása
- dokumentálás
- dokumentumok kezelése
- munkavédelmi nem- megfelelőségek ellenőrzése szakmai vezetés mellett
- intézkedések visszaellenőrzése

Munka időpont: Hétköznaponként 8-16 óra között (Iskolai elfoglaltsághoz igazítható)

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye, Tatabánya

Bérezés: bruttó. 702 - 705 Ft/óra

Elvárás

Elvárások:
- nappali tagozaton folytatott tanulmányok, aktív hallgatói jogviszony
- pontos és precíz munkavégzés
- MS Office programok felhasználó szintű ismerete
- minimum heti 2 munkanap vállalása

Előny:
- angol nyelvismeret
- munkavédelmi vagy emelőgép ügyintéző szakirányú ismeretke
- adminisztratív munkavégzésben szerzett tapasztalat