www.cvonline.hu

Munkavédelmi asszisztens

  • A hirdetés 964 napja lejárt
Autóipari beszállító partnerünk számára keresünk Munkavédelmi asszisztens munkatársat.

Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladat:

Feladatok:

  • Munkavédelmi szabályok, szabályzatok folyamatos fejlesztése, betartatása
  • Munkavédelmi oktatási anyagok összeállítása
  • Emelőgépek vizsgálatainak megszervezése
  • Gépek előzetes- és időszakos vizsgálatainak előkészítése
  • Zaj-és fénymérés

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú egyetemi / főiskolai (mérnöki) végzettség (kemény kötésű diploma megléte alapkövetelmény!)
  • Középfokú munkavédelmi képesítés 2-3 év munkatapasztalattal, VAGY felsőfokú munkavédelmi végzettség (tapasztalattól eltekinthetünk)
  • Középfokú, aktív angol nyelvismeret
  • Erős Ms Office ismeretek (Excel, PPT)
  • Önálló munkavégzés
  • Szabálykövetés
  • Terhelhetőség
  • Proaktív gondolkodás, dinamizmus

Munkavégzés helye:

Dunaújváros

  • céges buszok indulnak Budapestről és Székesfehérvárról
  • lakhatási lehetőséget, illetve albérleti- vagy bejárási támogatást nyújt a vállalat

Egyéb információ:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszútávú munkalehetőség – biztos munkahely
  • Előre lépési lehetőség
  • Juttatasi csomag
    • cafeteria rendszer
    • teljesítményhez kapcsolódó bónusz juttatás
    • albérlet támogatás, szállás lehetőség
    • munkába járási támogatás
    • napi egyszeri meleg étkezés
    • telefon flotta

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: R01Mva

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés