www.cvonline.hu

Munkavédelmi asszisztens (Szo1Masszist-Szo)

  • A hirdetés 422 napja lejárt

Munkavédelmi asszisztens

Szo1Masszist-Szo

Elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünk csapatába keresünk munkavédelmi asszisztens munkatársat.

Feladatok:

  • Munkavédelmi és tűzvédelmi feladatok ellátása a munkavédelmi vezető utasításai lapján,
  • Részvétel balesetek, foglalkozási megbetegedések bejelentésében és azok kivizsgálásában,
  • Oktatások tartása, illetve ellenőrzése,
  • Munkaterületen a biztonsági előírások betartatása,
  • Munkavédelmi üzembe helyezési eljárásokban való részvétel,
  • Munkavédelemmel, tűzvédelemmel kapcsolatos szabályzatok, eljárási utasítások készítése, aktualizálása,
  • Egyéni védőeszköz, munkaruha beszerzésében való közreműködés,
  • Telephely vagyonbiztonságával kapcsolatos feladatok végzése a munkavédelmi vezető utasításai alapján.

Tapasztalat:

  • Középfokú végzettség,
  • Munkavédelmi technikus képesítés,
  • Kommunikációképes német/angol nyelvtudás,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret.

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Vas
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol