www.cvonline.hu

Munkavállalói Kapcsolatok HR Koordinátor

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2016.07.17.
Hirdetés azonosító: 1043221
lejárt

Flex állások

Szeretnél egy jó csapat tagjaként részesévé válni a Flex nemzetközi sikerének? Olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol értékelik munkádat, feladataid kihívást jelentenek, és folyamatosan változnak? Szeretnél a legújabb technológiákkal dolgozni, egy sikeres csapat részeként? Amennyiben a válaszod igen, nálunk a helyed!

Munkavállalói Kapcsolatok HR Koordinátor (Sárvár)

Fő feladatok:

  • új belépő munkavállalók munkahelyi beilleszkedésének támogatása, a vállalati kultúra megismertetése
  • közvetlen kapcsolattartás és a kétirányú kommunikáció erősítése az üzleti vezetők és a munkavállalók között a napi működésben
  • az üzleti vezetők napi munkájának támogatása
  • felmerülő munkahelyi nehézségek feltérképezése, elemzése, megoldása a munkavállalói elkötelezettség növelése érdekében
  • munkaügyi kérdések megválaszolása, problémák megoldása, visszacsatolás a munkavállalók és az üzleti vezetők felé
  • a szervezet működéséhez szükséges irányelvek, szabványok, szabályok megismertetése
  • a HR információs rendszerek kezelése

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség, felsőfokú előny
  • kb. 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • gyártókörnyezetben, üzemi területen szerzett tapasztalat
  • kiváló kommunikációs képesség
  • határozott fellépés, "can do" attitűd
  • műszakrend vállalása

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség már az első naptól kezdve
  • Kiváló csapat
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Versenyképes fizetés és műszakpótlék
  • Céges buszjárat a környékről

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Győr-Moson-Sopron
Vas
Veszprém
Zala